top of page

4 izbová novostavba

Partizánske, Slovensko

Na predaj

199 900 €

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

MaVinn reality Vám ponúka na predaj krásnu NOVOSTAVBU 4 izbového rodinného domu v meste Partizánske, časť Šimonovany, Jilemnického ul. s rozlohou úžitkovej plochy vrátane terasy 105 m² a s pozemkom o rozlohe 447 m². Nehnuteľnosť je v štádiu výstavby – základy.


Dispozičné riešenie domu ( štvorcový pôdorys – zastavaná plocha 140 m²) tvorí: Vstup tvorí priestranná chodba, cez ktorú sa prechádza do hlavnej obytnej časti - veľkej obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou a jedálňou spolu 27m². Z obývačky sa posuvným portálom vstupuje na terasu. Prestrešená terasa má výmeru 10 m² .


Na ľavo a pravo od vstupnej časti sa nachádzajú dve samostatné miestnosti – detské izby – každá 11,50 m². Spálňa – 13,50 m² je situovaná vedľa obývačky. V strednej časti domu sa nachádza kúpeľa s vaňou, sprchovým kútom a dvoj umývadlom 6 m². Druhé WC – samostatné je v prednej časti domu. Technická miestnosť je situovaná oproti kúpeľne, je dostatočne veľká pre pračku, sušičku a ostatné technické veci. Pri vstupe do obývačky ( v strednej časti domu ) je zabudovaní krbová vložka pre budúci krb alebo krbové kachle.

Novostavba je postavená z tehly, krytina bude použitá betónová, plastové okná - 6 komorové s izolačným 3 sklom. Podlahy sú odizolované 14 cm tvrdeným polystyrénom. Strop bude zateplený 36 cm minerálnou vatou, sadrokartónové stropy. Zateplenie fasády bude riešené 15 cm polystyrénom. Fasáda bude ukončená silikónovou omietkou.

Vykurovanie je zabezpečené cez podlahové elektrické kúrenie.  Nehnuteľnosť je napojená na inžinierske siete elektrika, verejný vodovod, vrátane verejnej kanalizácie. Plyn nie je zriadený. Optické káble budú v celom dome a dovedené do každej miestnosti.  

V cene bude zahrnuté vápennocementové omietky v celom dome a vymaľovaný interiér na bielo, osadené zásuvky a vypínače. Oplotenie a spevnené plochy a exteriér v cene niesú započítané. Dom je ale podľa individuálnej požiadavky a nacenenia možné dokončiť do štádia NA KĽÚČ. Predkoklad dokončenia domu je júl 2023.


Ak Vás ponuka zaujala, pre bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať.

Možnosť kúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý pomôžem šikovne vybaviť a sprostredkovať. 

LOKALITA NEHNUTEĽNOSTI

Partizánske, Slovensko

ADA_6154_pp_edited.jpg

REALITNÝ MAKLÉR

Ing. Pečovská Marianna

0908 524 620

DETAILY O NEHNUTEĽNOSTI

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Rodinný dom

UP

105 m2

POČET IZIEB

4

STAV NEHNUTEĽNOSTI

Novostavba

POZEMOK

447 m2

ROK VÝSTAVBY

bottom of page