top of page

Krásny 3 izb dom H.Naštice

Horné Naštice, Slovakia

Na predaj

255 000 €

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

MaVinn reality Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj krásny 3 izbový ZARIADENÝ 15 ročný rodinný dom, vo výbornej lokalite - obci Horné Naštice, 2 km od okr. mesta Bánovce nad Bebravou s úžitkovou plochou 88 m² a pozemkom o rozlohe 1172 m²

 

Rodinný dom je postavený z PORFIXu, krytina je použitá betónová Terran, strop je betónový a aj zateplený 16 cm mineral. vlny, okná sú plastové dvojsklo, zateplenie domu polystyrénom 7 cm.

 

Dispozičné riešenie domu:

Cez vstupnú predsieň sa vchádza do obytnej dennej časti ktorú tvorí pekná obývacia miestnosť spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, kuchyňa má špajzou. V obývačke je krb s možnosťou dobudovania prieduchov. Z obývačky sa vstupuje na presklenú terasu o veľkosti 12,5m². Zasklenie je dvojsklo s dymovou úpravou (nie je vidieť z vonku –dovnútra). Zo vstupnej chodby sa ešte vchádza do prvej kúpeľne s vaňou ,WC a kotlom.

Oddychovú časť domu tvoria dve samostatne izby – spálňa a detská izba a druhá kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Povala je pochôdzna s množstvom úložného priestoru a výstupom z interiéru aj exteriéru.

 

Vykurovanie v dome je plynové + vykurovanie prostredníctvom krbu. Ohrev vody je zabezpečený plynovým kotlom s integrovaným zásobníkom vody pre ohrev. Elektrické rozvody sú medené 220/380 V. Odpady sú zvedené do verejnej kanalizácie.

 

Vstup do domu je zabezpečený bránou na diaľkové ovládanie. Hneď pri bráne je veľký prístrešok pre dve autá s možnosťou zriadenia nabíjacej stanice pre elektromobil. Krásny, do detailov udržiavaný dvor a predzáhradka s veľkolepou výsadbou okrasných drevín má zavlažovací systém. 

 

Na pozemku za domom je murovaný záhradný domček s jednou miestnosťou s jamou na zeleninu, prístrešok so záhradným sedením, voliéra pre psíka a drevený sklad na drevo.

 

Oplotenie celého pozemku je betónovým plotom. Súkromie celej nehnuteľnosti dotvára živý plot z tují a iných okrasných drevín Trávnik ako aj celé okolie domu je udržiavané, pravidelne zavlažované. Jedinečnosť tejto ponuky tvorí nádherné do detailov prepracované okolie domu, výsadba, dôsledná starostlivosť o okolie, domček aj vedľajšie stavby, čo vytvára ten pravý pocit domova.

 

Nehnuteľnosť sa nachádza v bezpečnej, pokojnej lokalite, v tichej koncovej uličke, mimo hlavnej cesty, s asfaltovou prístupovou mestskou komunikáciou a krásnym prostredím navôkol.

 

Náklady na bývanie sú aktuálne: elektrika 29 €/mesiac, plyn 70 €/mesiac, voda 15 €/mesiac.

 

Ak Vás nehnuteľnosť zaujala, tak pre bližšie informácie a obhliadku ma neváhajte kontaktovať.

 

V prípade financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotéky Vám s vybavením hypotéky rada pomôžem. Kúpna cena zahŕňa komplet právny, hypotekárny servis a celý kúpno-predajný proces.

 

Ing. Marianna Pečovská

realitný a úverový poradca

 

tel: 0908 524 620

mail: pecovska@mavinn.sk

 

MaVinn s.r.o.

Reality a financie

web: www.mavinn.sk

LOKALITA NEHNUTEĽNOSTI

Horné Naštice, Slovakia

ADA_6154_pp_edited.jpg

REALITNÝ MAKLÉR

Ing. Pečovská Marianna

0908 524 620

DETAILY O NEHNUTEĽNOSTI

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Rodinný dom

UP

88 m²

POČET IZIEB

3

STAV NEHNUTEĽNOSTI

Komplet.rekonš.

POZEMOK

1172 m²

ROK VÝSTAVBY

bottom of page