top of page

NOVOSTAVBA Dvorec

Dvorec, Slovakia

Na predaj

149 990 €

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

MaVinn reality ponúka na predaj NOVOSTAVBU - 3 izbový rodinný dom v tichej peknej lokalite obce Dvorec časť Sliezska Osada v blízkosti Bánoviec nad Bebravou.


Dom je 3 izbový jedno-podlažný s úžitkovou vnútornou plochou 70m², zastavaná plocha domu je  88m² a výmera pozemku je 336 m². Terasa má výmeru 20 m².


DISPOZÍCIA domu: vstupná chodba, na ľavo od od dverí prvé samostatné WC, hneď vedľa technická miestnosť s bojlerom na ohrev vody. Na pravo od vchodových dverí je prvá samostatná izba- detská izba. Zo vstupnej chodby sa prechádza do kúpeľne, ktorá má druhé WC, vaňu aj sprchový kút a je prechodná so spálňou. (do kúpeľne sa vchádza aj z chodby aj zo spálne) Hlavnú dennú časť domu tvorí veľká obývačka spojená s kuchyňou a výstupom na terasu. Z obývačky sa vstupuje do spálne ktorá má tiež balkónové dvere na terasu.


Dom je postavený z kvalitných materiálov, murivo YTONG, plastové okná trojsklo a plastové dvere, steny v omietkach sú vymaľované na bielo, podlahy betónové s podlahovým elektrickým kúrením. Strecha je plechová so zateplením – 40 cm minerálnej vlny. Vodovod je riešený samostatnou vodovodnou prípojkou. Odpad je zavedený do vlastnej čističky odpadových vôd. Prístupová cesta je nová asfaltová s chodníkom. Pred domom na pozemku je zriadené jedno parkovacie miesto. Pozemok je oplotený z troch strán. V je príprava na krb alebo krbové kachle.


DOM sa predáva v prevedení ŠTANDARD ako vidieť na fotodokumentácií.


Šikovný domček s príjemnou dispozíciou a krásnou lokalitou, veľkou terasou a záhradkou je ideálnou alternatívou funkčného, komfortného bývania v rodinnom dome.

Výhodou je tiché prostredie, škôlka, základná škola, MHD, obchod, pošta je vo vedľajšej obci Veľké Chlievany.


V prípade záujmu o bližšie informácie alebo možnosť vidieť tuto nehnuteľnosť osobne ma neváhajte kontaktovať. Možnosť kúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý pomôžem šikovne vybaviť a sprostredkovať. Celý hypotekárny a právny servis je zahrnutý v cene domu.

 

Ing. Marianna Pečovská

realitný  úverový poradca


M: 0908 524 620

E: pecovska@mavinn.skLOKALITA NEHNUTEĽNOSTI

Dvorec, Slovakia

ADA_6154_pp_edited.jpg

REALITNÝ MAKLÉR

Ing. Pečovská Marianna

0908 524 620

DETAILY O NEHNUTEĽNOSTI

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Rodinný dom

UP

70 m2

POČET IZIEB

3

STAV NEHNUTEĽNOSTI

Novostavba

POZEMOK

336 m2

ROK VÝSTAVBY

bottom of page