top of page

Obchodný priestor 863 m

Partizánske, Slovensko

Prenájom

799 €/mes.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

MaVinn realitná spoločnosť ponúka na predaj 7 izbový trojpodlažný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite mesta Partizánske- časť Šimonovany s dvojgarážou a pozemkom o rozlohe 1240m².


DISPOZÍCIA PODLAŽÍ: PRVÉ obytné podlažie s hlavným vstupom do domu pozostáva z troch samostatných miestností kuchyne, kúpeľne s WC, komory a 2x chodby.


Po schodoch sa vstupuje na DRUHÉ obytné podlažie ktoré tvorí rovnaký obytný priestor – ale štyri samostatné miestnosti, kuchyňa, kúpeľňa s WC a komora.


Suterén s výškou stropu 2,6 m je pod celým domom a je možné ho využiť ako na bývanie, podnikanie, alebo ako technicko-skladovú časť domu.


Každé podlažie tejto nehnuteľnosti má úžitkovú plochu 90m².


DOM je postavený z tehly v rokoch 1976-1977 a pred 6 rokmi prešiel čiastočnou renováciou.


Strecha má drevený krov a krytinu pálenú škridlu. Stropy v dome sú keramické s betónovými potermi. Okná sú na jednom podlaží plastové dvojsklo.


Kúrenie a ohrev vody je zabezpečený bojlerom a dvoma plynovými kotlami. Dom je napojený na verejnú kanalizáciu a vodovod. V izbách sú podlahy pokryté plávajúcou podlahou a čiastočne dlažbou. Elektrické a vodovodné rozvody sú pôvodné.


Na pozemku je kopaná studňa s hĺbkou 6 m a je dovedená do domu s možnosťou využitia úžitkovej vody v dome.


Vedľa domu je veľká DVOJGARÁŽ + dve menšie samostatné miestnosti. Celý pozemok je oplotený pletivovým plotom v prednej časti murovaný plot s kovovými výplňami a bránou.


Veľká záhrada plná ovocných stromov ponúka životný priestor a potrebné súkromie.


Nehnuteľnosť má obrovský potenciál v rámci úžitkovej plochy. Rekonštrukciou je vhodný aj ako kombinácia podnikania a bývania alebo dvoj až troj generačný dom.


Aktuálne je vypracovaný projekt pre stavebné povolenie s vizualizáciou ako z tohto domu vytvoriť luxusné, moderné rodinné sídlo. Vizualizácie budú k nahliadnutiu pri obhliadke nehnuteľnosti.


V prípade záujmu o tento veľmi pekný dom, ktorý má veľký potenciál s výbornou dostupnosťou do centra mesta - autom do 5 minút ma neváhajte kontaktovať.


V prípade financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotéky Vám s vybavením hypotéky rada pomôžem. Kúpna cena zahŕňa komplet právny, hypotekárny servis a celý kúpno-predajný proces.

LOKALITA NEHNUTEĽNOSTI

Partizánske, Slovensko

ADA_6154_pp_edited.jpg

REALITNÝ MAKLÉR

Ing. Pečovská Marianna

0908 524 620

DETAILY O NEHNUTEĽNOSTI

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Obch. priestor

UP

163 m2

POČET IZIEB

0

STAV NEHNUTEĽNOSTI

Obchodný priestor

POZEMOK

ROK VÝSTAVBY

bottom of page