top of page

Pozemky Tr. Jastrabie

Trenčianske Jastrabie, Slovakia

Na predaj

95 €/m2

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj slnečné, rovinaté stavebné pozemky v projekte IBV Nové Hôrky 4 Trenčianske Jastrabie.


Stavebné pozemky v rozlohe od 704m² do 806 m² s príjazdovou komunikáciu a inžinierskymi sieťami. (verejný vodovod, plyn, elektrika a odpady riešené žumpou).


Zaujímavá forma financovania kúpy pozemku umožňuje záujemcom vyplatiť kúpnu cenu v troch častiach. Pre kúpu pozemku do vlastníctva stačí úhrada prvej časti kúpnej ceny.

Zvyšné časti kúpnej ceny sa vyplatia v ďalších dvoch etapách financovania.

Je to jedinečná možnosť zabezpečiť si už teraz pozemok pre svoje budúce bývanie vo vyhľadávanej lokalite a budúcej lukratívnej štvrti obce Trenčianske Jastrabie ktorá sa už teraz buduje.


Lokalita ponúka ideálne miesto pre pokojné rodinné bývanie v krásnom prostredí obklopený lesmi a výhľadom na Považský Inovec , 18 km od okresného mesta Bánovce nad Bebravou  a 14 km od krajského mesta Trenčín. V obci sa nachádza materská s základná škola, veľké potraviny, pošta, detský lekár, všeobecný lekár pre dospelých, zubár a lekáreň.


Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať.

S kúpou pozemku je možné dojednať výstavbu rodinného domu podľa vybraného projektu z ponuky 4 rodinných domov alebo vlastného projektu.

 

PREDAJCA:

Ing. Marianna Pečovská

realitný a úverový poradca

0908 524 620

 

MaVinn s.r.o.

pecovska@mavinn.sk

www.mavinn.sk

LOKALITA NEHNUTEĽNOSTI

Trenčianske Jastrabie, Slovakia

ADA_6154_pp_edited.jpg

REALITNÝ MAKLÉR

Ing. Pečovská Marianna

0908 524 620

DETAILY O NEHNUTEĽNOSTI

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Staveb. pozemky

UP

POČET IZIEB

0

STAV NEHNUTEĽNOSTI

Stav. pozemok

POZEMOK

704 m2

ROK VÝSTAVBY

bottom of page