top of page

Rodinný dom s pekným pozemkom

Brodzany, Slovensko

PREDANÉ

165 000,- €

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pekný jednopodlažný, celo podpivničený 4 izbový rodinný dom s garážou v obci Brodzany, v tichej ulici na krásnom slnečnom jemne svahovitom pozemku o rozlohe 918m².Nehnuteľnosť je postavená z tehly s betónovou dekou a skolaudovaná v roku 1989, má jedno obytné podlažia a suterén s garážou Zastavaná plocha domu je 172 m² vrátane terasy a úžitková plocha domu je 230 m² (obytná 115 m² + suterén 115 m² )Obytné podlažie tvorí: vstupná predsieň, chodba ktorá spája hlavný otvorený obytný priestor obývačku a jedáleň, z jedálne sa vchádza do kuchyne a špajze. Ďalej sa chodbou prechádza do druhej časti domu, kde sa nachádzajú dve detské izby, spálňa, veľká kúpeľňa, samostatné WC a schodisko do suterénu. Suterén tvorí veľká práčovňa, vlastné fitko, veľká dielňa, dve menšie skladové miestnosti a garáž.Nehnuteľnosť je napojená na inžinierske siete: verejný vodovod, elektrika, plyn a verejná kanalizácia . Kúrenie je zabezpečené prostredníctvom plynového kotla a ohrev vody cez el. bojler.Dom je vo výbornom udržiavanom stave. V roku 2011 sa vymieňali plávajúce podlahy, rekonštruovalo WC a strecha, inak je tento 33 ročný dom v originál stave. Elektrické rozvody sú medené, okná a dvere drevené, betónové stropy, podlahy a pekný veľký úžitkový priestor domu ponúkajú komfortné bývanie. Strecha je pokrytá IPOU a rekonštruovaná pred 10 rokmi.


Výhodou tejto nehnuteľnosti sú nádherné, presvetlené, veľké izby a kuchyňa, priestranný slnečný dvor, kaskádová záhrada, garáž a veľký suterén, veľa skladového a úložného priestoru.


Krásna, veľká, slnečná záhrada pod horou ponúka súkromie, možnosť relaxu aj záhradkárčenie ale hlavne ticho a nádhernú vôňu lesa.


Nehnuteľnosť sa predáva ZARIADENÁ podľa dohody. DOM je určený aj na okamžité bývanie ako plne funkčný dom.


V prípade financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotéky Vám s vybavením hypotéky rada pomôžem. Kúpna cena zahŕňa komplet právny, hypotekárny servis a celý kúpno-predajný proces.

LOKALITA NEHNUTEĽNOSTI

Brodzany, Slovensko

ADA_6154_pp_edited.jpg

REALITNÝ MAKLÉR

Ing. Pečovská Marianna

0908 524 620

DETAILY O NEHNUTEĽNOSTI

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Rodinný dom

UP

230m2

POČET IZIEB

4

STAV NEHNUTEĽNOSTI

Čiast. rek.

POZEMOK

918m2

ROK VÝSTAVBY

2004

bottom of page