top of page

Stavba investícia

Partizánske-Veľké Bielice, Slovakia

Na predaj

127 000 €

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj rozostavanú BUDOVU s úžitkovou plochou 286 m², určenú po zrekonštruovaní primárne na účely bývania pre vybudovanie TROCH  domčekov v RADOVEJ ZÁTAVBE alebo prevádzky typu: stravovacia jednotka, budova prechodného ubytovania, fitness centrum, zdravotnícke zariadenia, administratíva, obchodíky, zariadenie pre šport a kultúru, skladové účely ( podľa rozhodnutia mesta Partizánske) ktoré je k dispozícií. Budova sa nachádza vo výbornej lokalite Veľkých Bielic, v pokojnej, okrajovej časti ulice Topoľová s pozemkom o rozlohe 1355 m². Do budúcna je plán rozrastania tejto časti mesta o individuálnu bytovú výstavbu a s tým je spojený veľký potenciál tejto predávanej budovy.

 

Budova je 31 dlhá a 8 m široká, ( hlavná časť) + 9,5m x 4 m ( druhá časť), spolu aktuálna úžitková plocha približne 286 m². Je postavená kombinácia pálenej tehly a kvádry , s betónovými základmi a hliníkovými oknami, s 10 ročnou strechou s dreveným krovom a plechovou krytinou. Aktuálne prebieha renovácia: sú vybraté podlahy, nové stierky. Do domu je dovedený hlavný elektrický prívod, elektrické rozvody nie sú v budove vybudované.

Energie sú v dostupnosti pred pozemkom - elektrická prípojka a odberné miesto sú zrealizované, kanalizácia nie je vybudovaná  a voda je dostupná približne 20m od nehnuteľnosti.

 

Dispozícia: budova má obdĺžnikový pôdorys, nákres vo fotodokumentácií.

Objekt je vhodný na akýkoľvek podnikateľský zámer z hľadiska polohy a prístupnosti z miestnej komunikácie, okrem výroby a hlučných prevádzok.

V okolí sa nachádzajú rodinné domy a skladové objekty: Väčšie výrobné budovy končia svoju činnosť.

Súčasťou budovy (budúci sused) je aj rodinný dom, parcelovo oddelený  od predávanej časti. Rodinný dom je v rekonštrukcií a zostave vo vlastníctve aktuálneho majiteľa.

 

Pre viac informácií a obhliadku ma neváhajte kontaktovať.

 

Ing. Marianna Pečovská

realitný maklér

 

M: 0908 524 620

E: pecovska@mavinn.sk

MaVinn s.r.o.

reality a financie

WEB: www.mavinn.sk

LOKALITA NEHNUTEĽNOSTI

Partizánske-Veľké Bielice, Slovakia

ADA_6154_pp_edited.jpg

REALITNÝ MAKLÉR

Ing. Marianna Pečovská

0908 524 620

DETAILY O NEHNUTEĽNOSTI

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Budova

UP

286m2

POČET IZIEB

9

STAV NEHNUTEĽNOSTI

Stavba

POZEMOK

1355m2

ROK VÝSTAVBY

bottom of page