top of page

Vidiecky dom

Nové Sady, Slovakia

REZERVOVAN

139 000,- €

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

MaVinn realitná spoločnosť ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v krásnom prostredí dedinky NOVÉ SADY časť Kotrbál, 16 km od mesta Nitra. Rozloha pozemku je o výmere 2205 m² a úžitková plochou domu 120m². Prístup je z obecnej komunikácie.

 

DISPOZÍCIA DOMU: obdĺžnikový pôdorys domu ponúka: vstupnú verandu z ktorej vchádza do kuchyne, na pravo z kuchyne je obývačka a vedľa nej spálňa. Z druhej strany od kuchyne sa nachádza kúpeľňa, samostatné WC a ešte jedna miestnosť. Z exteriéru sa vstupuje do skladovej miestnosti. Dom je bez podpivničenia.

 

Vedľa domu je hospodárska prístavba - využívaná ako kôlňa.

Rodinný dom je postavený kombinácia prevažne nepálenej tehly a má približne 100 rokov. Je po staršej rekonštrukcií z roku 2005 a v roku 2020 bola menená krytina za pozinkovanú plechovú. Dom má medené elektrické rozvody, kúrenie je zriadené plynové ústredné s novým kotlom, odpad je zvedený do žumpy a voda je z obecného vodovodu. Na dvore sú ešte dve studne.  Za domom sa rozprestiera veľká záhrada, z ktorej sa aktuálne využíva časť pre pestovanie zeleniny. V cene je zahrnutý veľký polykarbonátový skleník a 8 dvojročných sliepočiek.

 

Krásny veľký slnečný pozemok je umiestnený na úplnom okraji obce, v maximálnom súkromí bez susedov. Okolie je udržiavané s množstvom drevín a kríkov. Jedinečnosť tejto nehnuteľnosti je úplne súkromie a vidiecky spôsob bývania v nádhernom prostredí.

Domček sa predáva so zariadením (okrem TV a sušičky)

 

Možnosť kúpiť nehnuteľnosť prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám radi pomôžeme vybaviť a všetko potrebné zariadiť. Kúpna cena je vrátane právneho a hypotekárneho servisu.

 

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť v peknom prostredí vidieka ma neváhajte kontaktovať. Odporúčam nehnuteľnosť vidieť osobne.

 

Ing. Pečovská Marianna

0908 524 620

realitný a úverový poradca

 

mail: pecovska@mavinn.sk

web: mavinn.sk

LOKALITA NEHNUTEĽNOSTI

Nové Sady, Slovakia

ADA_6154_pp_edited.jpg

REALITNÝ MAKLÉR

Ing. Pečovská Marianna

0908 524 620

DETAILY O NEHNUTEĽNOSTI

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Rodinný dom

UP

120 m2

POČET IZIEB

2

STAV NEHNUTEĽNOSTI

Komplet. rekonš.

POZEMOK

2205 m2

ROK VÝSTAVBY

bottom of page